mytí oken Brno

Mytí oken ve výškách firmou „Výškové práce Brno“ – upřednostnili jsme bezpečí před penězi

To byla poslední kapka…

mytí oken v pravidelných cyklech BrnoMytí našich oken pro mě vždycky bylo velkou výzvou a zároveň i velkým stresem. Jejich rozměr neumožňoval pohodlnou práci. Myla se mi velice nesnadno a často mi s tím musel pomáhat manžel. Ten je vyšší a díky tomu si s tím poradí lépe než já. Jenomže ani ta jeho výška tak úplně nestačí. Vzdálené kouty oken jsme stejně nedokázali umýt ani jeden. A když se o to naposledy pokoušel, tak to vypadalo, že už už z okna vypadne. To pro mě byla poslední kapka. Jestli jsem si měla vybrat mezi bezpečím a čistými okny, měla jsem jasno, co zvítězí. Bohužel ale manžel nerad něco jen tak vzdává. Takže mi říkal, že se zkusí příště více vyklonit, aby už to zvládl. Mytí oken Brno.

Mytí oken Brno…

Abych ho od toho úmyslu odradila, domluvila jsem si s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, že se nám o umytí oken postará s pomocí montážní plošiny. Manželovi jsem řekla, že důvodem pro objednání firmy je kvalita mytí oken, se kterou nejsem spokojená. Což sice byla z velké části taky pravda, ale především mi šlo o manželovo bezpečí. Doufala jsem, že si firma s okny dobře poradí, abych měla opodstatnění pro své rozhodnutí firmu objednat. mytí a nanoimpregnace oken

Část úspěchu…

mytí oken v kuchyniNaštěstí zaměstnanci A SERVISU pracovali skvěle, až mě to samotnou překvapilo. Vůbec bych od party chlápků, kteří na mě působili jako takoví „nabušení“ sportovci, že budou umývat okna pečlivě a trpělivě. A především jsem ani moc nevěřila, že to jejich úsilí bude mít opravdu viditelný výsledek. Ale mělo! Byla jsem z toho úplně mimo. Nemohla jsem pochopit, jak to dělají, že ta naše okna vypadají tak dokonale. Část úspěchu byla ve způsobu leštění nasucho a bez použití leštidla, které vlastně sklo spíš špiní. Ale nejdůležitější na tom stejně bylo to, jak si s leštěním vyhráli a jak šikovní jsou.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *