Odstraňování graffiti Praha

Chcete přemalovat graffiti? Tak to hodně štěstí…

Vždycky jsem zbožňovala malování pokojů. Všichni ostatní tuhle činnost nesnášeli, ale já se na ni těšila. Když se na stěně našeho domu objevilo graffiti, uvítala jsem to jako příležitost k novému vymalování. Nadšení mě tentokrát ale začalo docela rychle opouštět. Zjistila jsem totiž, že graffiti jen tak přemalovat nepůjde, i pod novým nátěrem prosvítalo a nevypadalo to hezky. Najednou jsem přestala mít z malování radost. Neviděla jsem tam ten kýžený výsledek, a to mě demotivovalo.

protigrafittový nátěrodstranění grafittůČistá zeď

Graffiti na zdi? Odstraňování grafitti Praha vše zvládne

Manžel viděl, že jsem z toho přešlá, takže se mě snažil všemožně povzbudit.  Když pochopil, že jsem to s malováním vzdala a už nemám energii na to, abych se v téhle záležitosti dále angažovala, převzal vše do svých rukou. Protože sám neměl jasno v tom, co by se dalo dělat, začal se radit s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha. Díky ní pochopil, že když graffiti nejde zamalovat, bude se muset odstranit. Což tato firma zajišťuje.

STOP sprejerůmbarevné zdiVyčistíme Vám zeď

Bylo nám jasné, že graffiti nepůjde odstranit jen tak. Firma nás upozornila, že úspěšnost na površích, které nebyly předem ošetřeny jejich antigraffitovým nátěrem, je kolem 60-90 %. Připravili jsme se na nejhorší. Pracovníci firmy byli ale tak opatrní a pečliví, že následky byly minimální. Přesto jsme si ale nechali ještě nanést antigraffitový nátěr. A dobře jsme udělali. Odstraňování graffiti Praha

Asi po roce sprejeři náš dům znovu označkovali. Matně jsme si vybavili, že by se o to nějak měl postarat A SERVIS. Takže jsme tam zavolali, abychom se domluvili, co dál dělat. Jejich odpověď nás potěšila. Řekli nám, ať už to necháme na nich, že do 14dní bude všechno zase v pořádku. Jak řekli, tak se stalo. Jednoho dne bylo graffiti pryč a my jsme ani netušili, kdy k tomu došlo. Jako kdybychom měli smlouvu s nějakými domácími skřítky. Mockrtá děkujeme odstranění graffiti Praha.

Jak umýt grafittiVandalismusPosprejovaná zeď

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *