Mytí oken Praha

Nejlepší služba mytí oken ve výškách – Mytí oken Praha

Hledali jsme tu nejlepší firmu pro mytí prosklených balkónů našeho hotelu. Práce ve výškách není pro každého a ani ti, co ji provozují, ji nemusí ve skutečnosti zvládat. I s takovou firmou jsme jednu dobu spolupracovali. Jenomže rizika úrazu se v jejich podání zvyšovala. Když jednou ohrozili i jednoho z našich hostů, došla nám trpělivost a s firmou jsme se rozešli. Varování už několikrát dostali, nedalo se jejich chyby přehlížet donekonečna.

čistá oknaLeštění okenMytí oken bez práce

Ne všechny firmy jsou vždy na 100% připraveny

Další firmu už jsme si vybírali mnohem pečlivěji. Nechtěli jsme dopadnout jako s tou první. Dali jsme si hodně záležet na tom, abychom si zjistili, jestli firma používá bezpečné vybavení, o které pravidelně pečuje. Ne vždy se to dalo zjistit, ale většinou se to nějak poznat dalo. Tímto způsobem jsme vyřadili několik adeptů, nakonec nám zbyl A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 9.

Tato firma dělá perfektní dojem. Všechno své vybavení má vždy v tom nejlepším stavu a její zaměstnanci mají všechny potřebné certifikace a školení pro práci ve výškách. Na montážní plošině se pracovníci firmy dostávají bez potíží do míst, ze kterých pro ně není složité skla balkónů umýt.

Mytí oken ve výškáchuklidová firmaSvětlo do domu

Poctivě se věnují každému sklu i spoji zvlášť. S prací jsou hotovi jen, až když jsou opravdu spokojeni s výsledkem a ten je pokaždé dokonalý. Leštění skel nasucho jen s použitím bavlněné pleny a bez leštidla by se mnohým mohl zdát jako nesmysl. Má to ovšem zaručené výsledky. Tento postup je samozřejmě obtížnější, než když leštíte s leštidlem. Sama jsem si to na svých oknech vyzkoušela a je to opravdu velký rozdíl, ale ta námaha mě na tom odrazuje.

Pracovníky firmy však námaha neodradila a díky tomu máme nejlépe vyleštěná okna v celé oblasti. Není nad to mít ty nejlepší možné spolupracovníky. Mytí oken Praha vřele doporučuji všem, kteří zápasí s okny ve výškách.

Jak vyleštit oknaKonec špinavým oknůmČmouha na okně

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *