Odstraňování graffiti Brno

Sprejeři vždycky přijdou v tu nejméně vhodnou chvíli

Čím to je, že když se vám stane něco nepříjemného, tak k tomu většinou dojde v té nejméně vhodné chvíli? Že by Murphyho zákony fungovaly? Je to možné, jak jinak by se totiž dalo vysvětlit to, že jsem se pustil do opravy už několik let otřesně vypadající fasády domu.Týden poté se mi kolem ní přeženou sprejeři, kteří na ní zanechají své značky.

graffiti a jejich vznikPozadí sprejerůAbstrakce - graffiti

Hlavní otázkou teď bylo…

Hlavní otázkou teď bylo, co s fasádou? Tak dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlal ji opravit a teď tohle. V žádném případě jsem se nechtěl pouštět do něčeho, co by vydrželo jen do chvíle, než se sprejeři zase rozhodnou přijít. A vlastně jsem se nechtěl pouštět vůbec do ničeho.

Graffiti před odstraněnímGraffiti po odstraněníGraffiti během odstraňování

Uvažoval jsem nad tím..

Uvažoval jsem nad tím, jestli neexistuje nějaká služba, která by si s graffiti poradila. Narazil na firmu Odstraňování graffiti Brno. Čím víc jsem si o jejich způsobu odstraňování graffiti a preventivním antigraffitovém nátěru četl, tím víc jsem si byl jistý, že tohle chci. Vypadalo to, že by mě toto řešení mohlo vyjít levněji, než kdybych se pravidelně sám pouštěl do odstraňování graffiti. A především by to pro mě bylo bez práce, ztráty času a nervů.

Odstranění graffiti aktivní cheiíKrásné barvy ve sprejíchPomalované stěny obchodních domů

Nebylo o čem přemýšlet…

Nebylo o čem přemýšlet, A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem si pozval. Odstranil graffiti z fasády a na opravenou fasádu nanesl antigraffitový nátěr, který hned při dalším projeveném zájmu sprejerů o můj dům skvěle posloužil. Fungovalo to tak, že jsem si všiml nového graffiti, zavolal jsem firmě, a ta za pár dní dorazila, snadno to odstranila a nanesla nový ochranný nátěr. Nemusel jsem už nic dalšího platit, nijak jsem se nemusel podílet. Všechno se napravilo bez toho, abych se jakkoli staral, a tak to bude i příště. Odstraňování graffiti Brno

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *