jako se zbavit špíny na oknech, které jsou ve výšce

S firmou „Výškové Práce Ostrava“ jsou okna v domově důchodců čistější než na jakémkoli zámku

Babičku jsme v domově důchodců navštěvovali často. Ale od té doby, co se rozhodla, že se chce přemístit do města, kde žije sestra i se svými dětmi, není možné, abychom ji navštěvovali tak jako dřív. Máme to daleko. Ale chápu babičku, chtěla blíž za pravnoučaty. Nedávno jsme si vzali s manželem dovolenou a naplánovali výlet za sestrou a taky i za babičkou. Zjistili jsme, že domov důchodců, ve kterém babička nově žije, je mnohem příjemnější místo než to předchozí. Tady si dali na všem záležet. I personál se mi zdál o dost přívětivější. Stejně tak všechno vybavení se zdálo modernější a neodkazovalo na období první republiky.

Mytí oken ve výškách Světlo do domu Čmouha na okně

Taky měli všechno mnohem pečlivěji…

Taky měli všechno mnohem pečlivěji jištěné, nechtěli riskovat jakékoli úrazy. Překvapilo mě ale, že mají také zabezpečená okna. Spodní část byla napevno a otevírat se dala jen ta vrchní. Bavila jsem se s jednou z pečovatelek a ta mi řekla, že je to z toho důvodu, že už měli několik případů náměsíčnosti a nechtěli riskovat vypadnutí z okna. Právě ve chvíli, kdy jsem začala přemýšlet nad tím, jak taková okna zvládnou umýt, dostala jsem odpověď. Přijela firma mytí oken Ostrava, která domovu zajišťuje výškové mytí oken.

Profesionální čištění oken čištá okna Čistá okna v kanceláři

Pracovníci oblékli horolezeckou výbavu…

Pracovníci oblékli horolezeckou výbavu a začali se svou prací, která byla současně zajímavým představením pro obyvatele domova a jejich návštěvu. Mě kromě skvělé akrobacie pracovníků firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaujala také jejich technika práce. Použili minimum čisticích prostředků, k tomu žádné leštidlo. Měli okna umytá mnohem lépe, než bych to zvládla já s celou armádou čističů. Asi v tom to bude, nezatěžují sklo chemickými látkami a místo toho prostě pracují velice pečlivě a důkladně, a to přináší ovoce. mytí oken Ostrava – mytí oken Ostrava

čistota domova čistá skla jak funguje mytí oken Ostrava

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *