Sprejer v sousedství je velká nepříjemnost, pomohla nám firma „Anti graffiti Praha“

jak zabránit sprejerůmMáme s manželkou podezření, že syn od sousedů je sprejer…

Máme s manželkou podezření, že syn od sousedů je sprejer. Nikdy jsme ho nepřistihli, ale hodně věcí tomu naznačuje a nechci, aby to znělo předpojatě, ale on na to i vypadá. Jeho rodiče ale nic takového nechtějí vidět. A kdybych jim jen naznačil, že si něco takového myslím, nedopadlo by to dobře. Jenomže kvůli tomu jejich slepému zbožňování svého synáčka jsme pak my všichni v okolí vystavováni jeho teroru.

 

umělecký počin sprejerů

Graffiti na domě má téměř každý dům v sousedství kromě domu rodičů toho sprejera, což už si myslím, že by jeho rodičům mělo otevřít oči, ale zřejmě by to chtělo nějaký pádnější důkaz. Protože stěží někdy dokážeme, že v tom má syn sousedů prsty, nezbývá nám než se alespoň zaměřit na to, jak ty jeho zásahy minimalizovat. Odstraňování graffiti Praha

Abychom neopakovali stejné chyby…

Abychom neopakovali stejné chyby, radíme se s ostatními, co komu s odstraněním graffiti pomohlo. Teď už jsme v té fázi, že si mnoho z nás prošlo několika marnými pokusy a konečně jsme objevili firmu, která nám dokázala pomoct. Téměř všichni jsme její zákazníci. Je to  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha. Velice chytrým způsobem nám pomohla vyzrát nad opakovaným sprejerstvím. Nechali jsme si totiž nanést její antigraffitový nátěr, a to je perfektní věcička.

Čím odstranit graffiti  jak na sprejery  graffiti na domech  antigraffiti nátěry

Jakmile došlo opět k posprejování domu, ale tentokrát už byla stěna chráněna tímto nátěrem. Nemuseli jsme nic podnikat, jen dát A SERVISU vědět, že je u nás čeká práce. Toto všechno už firma dělá bezplatně, ale i přes to velice kvalitně. Rychle se k nám dostavila, graffiti odstranila, vypadalo to jako ta nejjednodušší věc na světě, šlo to moc dobře, nanesla ještě další vrstvu nátěru a zase odjela. Doufám, že to náš soused – sprejer viděl, aby mu došlo, že nás už ty jeho provokace nerozčílí. Odstraňování graffiti Praha

jak zabránit sprejerů v malování na zeď    graffiti na zdech    odstraňujeme graffitipouliční umění - jak tomu zabránit?

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *