Odstraňování graffiti Praha

I když vám sprejeři pětkrát posprejují dům, s antigraffitovým nátěrem to máte bez starostí

Posprejované zdi od sprejerůZa nejlépe utracené peníze považuju ty, které jsem vynaložila na odstranění graffiti a antigraffitový nátěr, který je tou nejlepší prevencí v případě, že se sprejeři nespokojí s tím, že už vás jednou navštívili a chtějí svou návštěvu zopakovat. Je to skvělá investice do budoucna. Vynaložíte totiž peníze jenom jednou a opakované útoky sprejerů už vás nic nestojí. Přesněji řečeno, už vás nic nestojí opakované ODSTRAŇOVÁNÍ graffiti. To by se totiž bez ochranného nátěru mohlo pěkně prodražit – Odstraňování graffiti Praha.proti barvě na zdi
V mém případě se sprejeři na jedno ze svých míst činu vrátili čtyřikrát. To znamená patero odstraňování graffiti a v případě neošetřené stěny by to bylo i patero opravování zničené omítky, a to by pěkně lezlo do peněz. Já jsem ale naštěstí byla rychlá. Hned po prvním střetu s graffiti na domě jsem pozvala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Praha  a ta všechno zařídila.

 

 

Odstraňování graffiti Praha

Čištění a ochrana povrchu před graffiti

sprejeři ve městech

graffiti na zídkách

 

 

 

 

Musím ocenit i to, že pracovníci této firmy jsou velice milí…

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiMusím ocenit i to, že pracovníci této firmy jsou velice milí. A moc hezky se mi s nimi spolupracovalo, neměla jsem v jejich přítomnosti žádné trapné pocity, příjemně jsme si popovídali. Dobře mi poradili a nemusela jsem být neustále ve střehu jako obvykle, kdy tuším od cizího člověka nějaký podraz.  Tady mě taková myšlenka ani nenapadla.

Na koho se obrátit s odstraněním graffiti
Samozřejmě, když jsem si nechávala aplikovat antigraffitový nátěr, byla jsem nejistá, jestli nevyhazuju zbytečně peníze do větru, ale teď zpětně, když vidím, kolikrát se mi to už vyplatilo, nemůžu si své rozhodnutí vynachválit.
A SERVIS se o mě pokaždé parádně postaral. Téměř okamžitě přijel, graffiti ze stěny odstranil během chvilky a opět posílil vrstvu ochranného nátěru. Ani bych u toho nemusela být. Samozřejmě, hoši by to zvládli by to i beze mě. Ale já jsem byla i tak ráda, že se s nimi můžu pozdravit a poděkovat za tu neskutečnou péči.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *