Koberce, čištění Brno

Pomocí kotoučového stroje z koberce vyčistíme i jahody a lesní plody

čistý a voňavý koberecTo nám takhle poslední školní den ráno volá mladá paní s tím, že potřebuje, abychom ještě ten den přijeli a vyčistili jí koberec, protože zítra odjíždí na dovolenou. Není problém, domluvili jsme se přijedeme hned, až se vrátí z práce a práci sfoukneme co nejrychleji. Tak ať může začít balit a chystat věci. Jak jsme se domluvili tak se taky stalo. V obyváku nás čekaly skvrny od jahod, borůvek, rybízu a malin. To všechno obalené v bílém jogurtu uprostřed světlého koberce.

Vyposlechli jsme si příběh…

To musel být ráno stres. Vyposlechli jsme si příběh o zapomenuté květině pro učitelku a u toho si chystali padesátikilový kotoučový stroj. Který používáme vždy při úklidu koberce. Naše úklidová a čistící firma Koberce, čištění Brno, se kromě čištění koberců zabývá také odstraňováním graffiti, čištění oken, podlah a dalších povrchů. strojové profi čištění koberců

Všechny naše služby děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání, mnoho z nich jsme si také vymysleli nebo zdokonalili sami. I to je důvod, proč patříme k těm nejlepším v oboru a to nejenom na českém trhu, ale také v zahraničí. Naši zákazníci také oceňují rychlou a flexibilní domluvu, přesně jako dnes. Byli jsme totiž schopní přijet ještě ten den, kdy se na nás zákaznice obrátila a nebyl pro nás ani problém dostavit se na konkrétní hodinu.

Zkušenosti jsme nasbírali také v zahraničí…

Zkušenosti jsme nasbírali také v zahraničí, dlouhodobě totiž působíme i v Německu a Rakousku a na Slovensku. Koberec znečištěný od bobulovitého ovoce s jogurtem jsme odstranili pomocí metody strojového čištění kotoučovým stojem. Tato metoda na rozdíl od extrakční metody koberec nejen, že úplně vyčistí důkladně do hloubky. Ale nezanechá na koberci fleky, kterých se poté jenom špatně zbavuje.

čokoláda na koberciTo vše se totiž může stát, pokud koberec čistíte extrakční metodou. Práci jsme zvládli v co nejrychlejším čase, ať má rodina klid na balení na zítřejší cestu. Velice náš těší, že s výsledkem čištění byli více, než spokojeni. Zákaznice si nejvíce pochvalovala, že koberec vypadá jako nový. Krásně voní a navíc po skvrnách není ani památky. Takže ne jenom, že vypadá stejně jako ráno, ale vypadá ještě daleko líp, protože jsme odstranili i zašlou špínu. Koberce, čištění Brno.

Doufáme, že po našem zásahu se dokonce budou těšit, až se vrátí z dovolené. Koberec je teď i zdravotně nezávadný, bez roztočů a bakterií. Hloubkové čištění můžeme doporučit všem, a nejenom těm, jejichž koberec je aktuálně hodně znečištěný, ale preventivně pro všechny, kteří chtějí žít v čistotě a pořádku. K čištění koberců používáme specializovanou kosmetiku, kterou pečlivě vpravujeme do koberce a tím zaručíme jeho čistotu, odstranění zápachu a krásně jemnou strukturu a narovnání vlasu koberce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *