výškové mytí oken Brno a okolí

Rádi vám pomůžeme s tím, abyste překvapili své blízké dokonalým úklidem

Jako úklidová firma jezdíme k různým případům, nezalekneme se ničeho, žádná pohroma pro nás není neřešitelná. Nedávno jsme však dělali takovou šlechetnou službu. Zavolaly si nás holky, které chtěly umytím oken udělat radost mamince. Maminka se o ně stará sama, dokonce o víkendu pracuje na počítači vedle normální práce, aby mohla dcerám jednou měsíčně udělat radost něčím navíc, holky si tak většinou vyberou knížku, šminky nebo nové tričko. Skloubit ale všechno dohromady je náročné, holky si všimly až po čase, že je maminka ztrhaná. Snažily se aspoň pomáhat s běžným úklidem, jako je utírání prachu nebo umývání nádobí. Nějaký větší úklid ale nezvládal nikdo.

čistá oknaČmouha na okně

Maminka to prý vždycky…

Maminka to prý vždycky jen okomentovala otočením očí v sloup a hlasitým povzdechem. Nejvíce často prý takto vzdychala právě nad zamazanými okny se špinavými záclonami. Holky se rozhodly, že maminku překvapí a aspoň tyto dvě věci napraví. Záclony sundaly, hodily do pračky a pak daly sušit, což pro ně byla hračka. Pak se vrhly na mytí oken, strávily na tom prý několik hodin, ale pořád se ujišťovaly, že to za ten výsledek stojí. A ono ne. Okna sice umytá byla, ale byly vidět všude samé šmouhy, které se jim nepodařilo vyleštit. Rozhodly se tedy pozvat si úklidovou firmu. Nás těší, že si zvolily zrovna nás, protože děvčata také popisovala, že firmu důkladně vybírala na internetu podle všelijakých recenzí. Na tuto službu spojily obě dvě svoje úspory, tak prý chtěly mít jistotu, že je naše firma – Okna, mytí Ostrava nejlepší možnou kombinací kvality a nepřemrštěné ceny.

Mytí oken Prahauklidová firma

Samotné mytí oken pak probíhá následovně…

Samotné mytí oken pak probíhá následovně – pracovníci nejprve začnou umývat okna čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Je to naše vlastní technologie, kterou jsme si vyvinuli za více než dvacetiletou praxi v oboru. Nazvali jsme ji jako takzvaný trik suchého leštění. Naši pracovníci proto nikdy nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, stojí nám to rozhodně za to, protože výsledek se nedá srovnávat. Vyzkoušeli jsme si totiž, že okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá a bez šmouh.

Což se ale nedá říct…

Což se ale nedá říct o použití leštících přípravků za mokra, v takovém případě jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Je pro nás proto záhadou, že některé úklidové firmy leštidla používají a nabízí tak službu pouze dočasnou, takzvaně na efekt. My však vyznáváme takovou firemní strategii, že chceme, aby za nás mluvil sám perfektně odvedený výsledek.

Světlo do domuJak vyleštit okna

Pokud tedy zákazníkovi umyjeme…

Pokud tedy zákazníkovi umyjeme a dokonale vyleštíme okna, doporučí nás dál a sám si nás znovu objedná, protože bude spokojený s dlouhodobým výsledkem. Pokud bychom však vyznávali pro nás nepřijatelnou strategii – vyleštit na honem pro „wow efekt“ a zákazník by po chvíli viděl na oknech šmouhy, protože zbytky starého leštidla způsobí vlivem povětrnostních podmínek to, že jako by „vystoupí“ a jsou pak viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Holky nám pak napsaly, že moc děkují, že maminka byla dojatá, co nás těší dvojnásobně, že naše práce má smysl.

Konec špinavým oknůmprofesionálové na mytí a leštění oken

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *