velmi kvalitní mytí oken Brno

Ulehčete si život a mytí oken přenechejte odborníkům z „Výškových prací Hradec Králové“

Jako úklidová firma Okna, mytí Hradec Králové se snažíme zákazníkům co nejvíce ulehčit jejich životy, snažíme se jim vysvětlit, aby se nestyděli si úklidovou firmu pozvat domů, přestože nejsou třeba nějací vlivní podnikatelé. Ceny za práci úklidové firmy nejsou přemrštěné, naopak, jsou nastavené tak, aby si je mohl dovolit téměř kdokoli. Domněnka, že nechat si pozvat úklidovou firmu domů je snobárna, je jen předsudek, který v Česku bohužel stále panuje. Ale my si myslíme, že ve 21. století už je společnost jinde. Zásadní vliv na tuto skutečnost měla emancipace žen, které nyní pracují. Ještě v polovině minulého století bylo běžné, aby žena zůstávala doma jako hospodyně a starala se o chod domácnosti a rodinu.

V dnešní době rovnoprávnosti, kdy se moderní doba snaží vyvážit rovnost žen tomu tak nebývá. Nebo aspoň ne v České republice, která se pyšní jednou z nejnižších nezaměstnaností v Evropě. Proto se moderní rodiny snaží ulehčit péči o domácnost. A pozvat si na to profesionály. Poslední dobou se navíc roztrhl pytel s všemožnými projekty, které se snaží odlehčit lidem. Příkladem může být rozvoz potravin až do bytu. Tuto službu zavedlo několik řetězců. My se zase snažíme lidem vštípit, že úklid nemusí vždycky skončit jen na jejich bedrech, místo toho si mohou čas lépe rozvrhnout. A věnovat ho sobě a svým rodinám, zatímco my budeme uklízet. Jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o. a servis nabízíme opravdu široký. Od čištění koberců po mytí oken, jsme však na trhu více než dvacet let. Proto se nemusíte obávat, že byste si domů pozvali nějaké laiky.

jakými prostředky se realizuje mytí oken Plzeňmytí oken Plzeň a okolí

profesionální práce všeho druhukrásný výhled z oken v Brně

Pro každou sféru našich služeb máme profesionální tým…

Pro každou sféru našich služeb máme profesionální tým, naši pracovníci navíc pravidelně chodí na školení. Kde se vzdělávají a osvojují si nové moderní technologie, které nabízí moderní věda. Nedávno jsme například čistili okna u starého páru, ke kterému nás zavolala jejich dcera. Popsala nám, že rodiče už se špatně pohybují a že by potřebovali umýt okna, které samozřejmě sami vzhledem ke svému věku nezvládnou. Ale sama toho má nad hlavu, tak využila kontakt od kolegyně. K jejím rodičům jsme pak přijeli a dali se do mytí. Nejprve jsme začali čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy jsme začali leštit.

Naší technologii se manželé podivovali, ale my jsme jim vysvětlili. Že jen tak budou okna beze šmouh a efekt vydrží dlouho. Při použití leštidla se totiž vlivem povětrnostních podmínek vytvářejí mapy. Rodiče nás pak vychválili. A dcera si nás domů taky zavolala, říkala, že nechápe, proč to neudělala dřív, když nevěděla, kam dřív skočit. Vždycky prý chodila utahaná z práce a veškeré zařizování a vaření zabere tolik času, že neměla čas si ani o víkendu sednout na chvíli s knížkou. Jsme rádi, že jsme o našich službách přesvědčili další klientku. A doufáme, že si víc domácností uvědomí, jak jednoduše si vlastně můžou život ulehčit.

velmi kvalitní mytí oken Brnopohled přes čistá okna

čistá oknaMytí oken Praha

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *