krásný výhled z oken v Brně

Vše se musí udržovat v pořádku

Před pár týdny, jsme měli jistou objednávku. Víte, většinou se dějí nějaké tragédie, když si nás zákazníci zavolají. Ale tentokrát žádná. Šlo jen o běžnou údržbu. A kupodivu nám nevolala ani paní nebo slečna, nýbrž mladý pán. Podle hlasu zněl mladě a podle vzezření pak také, když jsme jej viděli osobně. Pán nám popisoval, jak nás našel. Že je velmi pečlivý a nic neponechá náhodě. A chtěl opravdu velmi kvalitní službu, žádné lichváře, co klientům slibují hory doly a pak skutek utek. A když je něco v nepořádku, tak řeknou, že to bylo ve smlouvě, a že jste si ji měl pozorně přečíst, že oni už s tím holt nic neudělají. Mytí oken Praha 1.

jakými prostředky se realizuje mytí oken Plzeňmytí oken Plzeň a okolí

Byli jsme s kolegy popravdě…

Byli jsme s kolegy popravdě dost v šoku, když jsme tohle slyšeli, na druhé straně v dnešní době se není čemu divit. Pán nám také popisoval, jak se rozhodl udělat jarní úklid, jak všechno pěkně do puntíku uklidil sám, včetně vysání koberce a jiné další nezbytnosti, dle jeho slov.

Jediné, co ho však trápilo a při čem se neskutečně zděsil, bylo okno v jeho obývacím pokoji. Okno totiž asi nikdy nečistil a bylo to dost znát. Okno bylo celé špinavé, ušmudlané, od otisků ruky, když jej někdo otvíral, zavíral. A také mimo jiné od spousty pouličního prachu. V tu ránu si však pán vzpomněl, že okno má nesmyslné kličky na sobě, a proto se mu blbě otvírá, ne tak jak potřebuje, a tím pádem i čistí. Nechtěl riskovat, že by vypadl z okna nebo se ušpinil, tak proto se raději rozhodl zavolat nás a prý snad nebude litovat, říkal. My jsme samozřejmě udělali vše proto, aby byl pán maximálně spokojený. Pro kvalitní umytí oken víme, že je vždy nejvíce důležité perfektně umýt celou plochu okna, a to včetně jeho rámů a parapetů.

výškové mytí oken Brno a okolívelmi kvalitní mytí oken Brno

pohled přes čistá oknaprofesionální práce všeho druhu

Naše technologie mytí oken spočívá…

Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy naši zkušení pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Jelikož naše firma mytí oken Praha 1 má spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění. Prioritou naší firmy je mimo jiné kvalita úklidových služeb, a proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se jistě o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale tím je však naopak zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. 

Leštění okenmytí oken v pravidelných cyklech Brno

Naše firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech neestetické šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Jinak by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by pak viditelné nežádoucí stopy a mapy po leštění. Nechali jsme pána, aby si okno zkontroloval. Pán se nakonec usmíval a říkal, že jsme odvedli vskutku skvělou práci a že nás určitě jen doporučí.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *