Čištění oken na laně

Zářivě čistá okna může mít každý, stačí se obrátit na profesionály z firmy „Výškové práce Praha“

Nedávno se nás obrátila zástupkyně bytového domu, kde bydlí 12 rodin. Je to tedy docela velký dům a to znamená hodně prostoru k uklízení. Společně s dalšími nájemníky si úklid společných prostor zajišťujeme sami. Každý týden de střídá služba na patře a poté je ještě jedna služba na celý dům. Nechtěli jsme zbytečně utrácet za to, že nám někdo cizí jednou týdně na chodbě vymete prach. Například sousední dům má tento úklid sjednaný s odbornou firmou a platí za to měsíčně nemalé částky. Přitom od kamarádek, které tam bydlí vím, že si na úklidovou firmu všichni v jednom kuse stěžují, že je drahá a služby jsou nekvalitní. Mytí oken Praha 3, cena.

Musím říct, že my jsme s našimi směnami spokojení. Jediné co se trošku opomíjí jsou okna. Ty jsou totiž dost vysoko a jelikož v domě nebydlí jenom mladé rodiny, ale i starší lidé, je pro ně dost obtížné. Rozhodli jsme se tedy, že alespoň na mytí oken si zkusíme firmu najmout. Úplně nadšení jsme z toho nebyli, ale říkali jsme si, že to alespoň jednou zkusíme a uvidíme, jak budeme spokojení. Jedna z nájemnic doporučila firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která jí čistila koberec a byli s ní velice spokojení. Zjistili jsme, že tato firma je v oblasti výškového mytí oken profíkem. Její zaměstnanci mají k dispozici veškeré potřebné vybavení. Jsou to proškolení profesionálové, kteří pracují pečlivě, svědomitě a s velkým zápalem. Nejdříve umyli všechna okna z venku, k tomu potřebovali speciální horolezecké vybavení a proškolení na práce ve výškách.

profesionálové na mytí a leštění okenodborné mytí oken

čištění ve výškáchmytí oken Brno

Ale nic z toho pro ně nebyl problém

Ale nic z toho pro ně nebyl problém. Za dobu svého působení na trhu si vymysleli vlastní postupy a ty zdokonalili tak, že výsledek vás opravdu překvapí. Postupovali následujícím způsobem. Nejdříve začali s pečlivým čištěním šetrným rozmývákem, potom všechno důkladně setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy následovalo leštění, to dělali pouze s pomocí obyčejné suché čisté bavlněné pleny. Tuto technologii, kterou si vyvinuli sami, nazvali jako tzv. trik suchého leštění. Divili jsme se, že nepoužívají žádné leštící přípravky, ale bylo nám řečeno, že přesto, že se jedná o fyzicky náročnější postup, tím, že se okna vyleští pouze na sucho, je zaručeno, že zůstanou déle čistá. To nás potěšilo, protože firmu nebudeme muset najímat tak často a ušetříme hodně peněz.

Pracovníci Mytí oken Praha 3, cena, nám také řekli, že mají ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy leštění, to ostatně víme i z vlastní zkušenosti, kdy okna byla šmouhatá skoro pořád. Důležité je také dát si pozor, aby při mytí skleněných ploch nezůstaly na oknech žádné zbytky starého leštidla, protože i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Musím říct, že počáteční skepse, kterou jsme měli úplně pominula a s firmou jsme opravdu spokojení. Protože nabízí řadu dalších služeb zvažujeme, že se s nimi dohodneme i na další věci. Minimálně je doporučíme sousedům, aby mohli být s úklidem taky spokojení.

mytí oken ve výškách Prahamytí oken v kuchyni

mytí a nanoimpregnace okenmytí oken v pravidelných cyklech Brno

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *