Čištění koberců ceník

Na mastné skvrny na koberci je potřeba strojové čištění. Tepování sedaček a koberců Brno

strojové čištění a dezinfekceBohužel, i vývar dokáže na koberci udělat pěknou paseku. Člověka by to hned nenapadlo, protože je polévka světlá, ale tím, že je mastná, tak je skvrna opravdu hodně viditelná. O tom se na vlastní kůži přesvědčili naši poslední klienti. K příležitosti oslavy kulatých narozenin chystali velkou hostinu, ale bohužel se jim hrnec s hovězím vývarem převrhl na koberec. A přestože byl koberec světlý a polévka světlá, bylo to pořád hodně vidět.

Snažili se to prvně vyčistit sami, ale bohužel si s tím nevěděli rady. A nedivili jsme se tomu, protože na to běžné čisticí prostředky, které jsou v dostáních v obchodech, zkrátka nestačí. Takových skvrn se například nezbavíte ani suchým čištěním. Výhody suchého čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup.strojové čištění koberců, Brno

Jenže problém je v tom…

Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. A u mastných skvrn to platí dvojnásobně, protože na to je potřeba opravdu něco účinného, abyste dostali všechnu mastnotu z vláken koberce. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA nabízíme.

čistý a voňavý koberecDíky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Při našem čištění dosahujeme vždy jen dobrých výsledků a při čištění využíváme následující postup. Náš kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce.

A činí tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. K tomu je samozřejmě potřeba i fyzická síla pracovníka, protože ten stroj není lehký. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Díky tomu z něj vytáhne i hluboce usazené nečistoty, a dokonce i mikroorganismy a roztoče.  Poté vše vysaje vysokotlaký třímotorový vysavač. Tím dojde nejenom k odsátí všech nečistot, ale i k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Tato metoda nabízí unikátní způsob

Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled. A pokud se touto metodou koberec čistí pravidelně, tak tím výrazně prodlužuje i jeho životnost, takže koberec vám vydrží o desítky let déle a bude vypadat stále dobře. Metoda tohoto Čištění koberců ceník,  není levná, protože tyto kvalitní přístroje a používaná kosmetika nejsou také levné, ale ručíme za nejlepší možné výsledky, kterých je dnes čištěním koberců dosáhnout.

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *