Koberce Praha 10, čištění

„Strojní čištění Praha“ koberce vyčistí, vydesinfikuje, provoní, načechrá a ještě prodlouží životnost

 

strojové čištění kobercůJako úklidová firma (jmenujeme se Koberce Praha 10, čištění) jsme svědky mnoha příběhů, kterými se k nám připojují naši zákazníci. Často se tak stane poté, co se jim v bytě stane nějaká katastrofa, kterou chtějí rychle odčinit. Ale pak se na nás pravidelně obrací s rutinními, udržovacími, opečovávacími službami. To byl také případ, teď už naší pravidelné zákaznice, která se o volném víkendu, kdy jel manžel s dětmi na výlet, rozhodla přesazovat květiny. Vše si pečlivě nachystala jako několikrát předtím. Dokonce k tomu prý používá takovou vychytávku – v místě přesazování rozprostře igelit, který se dá koupit jako ochrana před malováním. Ale při tom, jak pak pospíchala, tak se jí z igelitu všechna hlína vysypala na světlý koberec. Byla navíc vlhká, takže se jí při zametání ještě více zapracovala do koberce.

 

To ale pro naše odborníky nebyl žádný problém. Naše metoda strojového čištění si poradí se skvrnami všeho druhu. Chtěli bychom jen zmínit, že A SERVIS LIPKA, s.r.o. hloubi firemní strategie odsuzuje extrakční metodu strojového čištění (protože nečistí koberce důkladně, navíc po jejím zásahu zůstává koberec s fleky a v nevábném tvaru). Namísto toho podporuje a používá metodu čištění kotoučovým strojem, která ve 21. století ve všem předčila zastaralou extrakční metodu. Kotoučový stroj v sobě kloubí účinnost a kvalitu. Funguje na základě využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

 

Tato metoda…

 

hloubkové čištění kobercůTato metoda je skutečně účinná, protože se zmíněná kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Což tedy zaručí, že je koberec vydezinfikovaný. Navíc tato kosmetika funguje na principu aviváže a provoní tak celý byt. Závěrečná operace se týká vysokotlakého třímotorového vysavače, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty a mikroorganismy. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

recenze čištění koberců

 

Tato metoda je unikátní také v tom, že kromě toho, že koberec dokonale vyčistí, je schopný zásadním způsobem prodloužit jeho životnost. Což je investice, která se klientům díky tomuto faktu rozhodně vyplatí. Nemusíte mít tedy strach, že by těžký stroj koberec nějak poškodil (což ovšem bývá bohužel nešvarem extrakční metody, která se u některých konkurenčních firem objevuje i v moderní době). Naopak, kotoučový stroj je spojením šetrnosti a účinnosti, proto si poradí s jakýmkoliv druhem koberce.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *