Graffiti Olomouc, odstranění ceník

Odstranit graffiti z fasády domu není pro „Odstraňování sprejů Olomouc“ žádný problém

jak odstranit graffitiNaše firma Graffiti Olomouc, odstranění ceník, se specializuje na úklid a odstranění nežádoucích obrázků a nápisů na fasádě domů, nebo jinde na veřejném prostranství. Jsme jedničkou na trhu a dlouhodobě pomáháme udržovat čisté a krásné i fasády vašich domů a příjemné prostředí v našich městech. Specializujeme se na to, jak zbavit fasádu nebo jakoukoliv zeď nevzhledného graffiti. Které se nelegálně dostalo na vaši zeď. Jsme toho názoru, že je potřeba zásahy realizovat, co nejrychleji poté, co se na zdi objeví. Protože jeho autoři pak vidí, že jejich práce je zbytečná, nemá dlouhého trvání a je nežádoucí. Navíc ze zkušenosti víme, že tam, kde se jednou graffiti objeví se často po krátké době objeví i další. Proto se dlouhodobě soustředíme i na prevenci.

Protože včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Na fasádu doporučujeme aplikovat antigraffiti nátěr, který vaši fasádu ochrání před případnými tagy, a jejich odstranění je poté bezproblémové. Pokud se někde na vaší fasádě objeví graffiti a my ho odstraníme, vždy na tomto místě zcela zdarma vrátíme nový plát antigraffitové ochrany, takzvané AGO. Zabezpečíme tím, že dojde k nanesení nového AGO nátěru v místě, které jsme oslabili při čištění a odstraňování. Díky tomu dokážeme nabídnout přijatelné ceny. Nejen v ceně našich služeb. Ale hlavně v komplexním servisu, které poskytujeme v oblasti graffiti, patříme k České republice ke špičce svého oboru.

A nejen…

čím odstranit graffitiA nejen v České republice, ale také v Rakousku, Německu nebo na Slovensku. Musíme upozornit na to, že pokud odstraňujeme graffiti z povrchu, který není opatřený touto antigraffitovou vrstvou úspěšnost se pohybuje okolo 60 – 90 %. Naopak, pokud antigraffitová vrstva aplikovaná je, účinnost dosahuje až 100 %. Při odstraňování graffiti postupujeme tak, že opakovaně zeslabujeme graffiti až do té míry, kdy jsou vidět jen jeho původní kontury. Poté je většinou nutné fasádu přetřít původní barvou. Fasády, které jsou opatřeny AGO ochranou, je možné na rozdíl od těch neošetřených, ošetřit bez problémů. Tuto AGO vrstvu bohužel neměla aplikovanou fasáda obecního úřadu, kde jsme graffiti odstraňovali minulý ochrana před graffititýden.

Práce pro nás tedy byla složitější a výsledek nejistý. Opakovaně jsme zesvětlovali malůvku na zelené fasádě domu až obrázek téměř zmizel. Nakonec jsme fasádu přetřeli stejnou fasádní barvou. Dohodli jsme se se zastupiteli obecního úřadu, že na část fasády, která je v čelní straně ulice aplikujeme AGO nátěr, aby se eliminovalo riziko další finanční ztráty při případném dalším útoku vandalů. Toto opatření je potřeba aplikovat v letních měsících, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Garantujeme životnost tohoto opatření po dobu až 6 let, kdy si zákazníci budou úplně jistí, že jejich fasádu nemůže nic ohrozit. Doufáme, že budovu obecního úřadu dlouho žádný vandal nenapadne. Ale kdyby přece jenom ano, bude chráněná. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *