Graffiti, odstraňování Praha

Nenechat sprejery vítězit, to je nejlepší recept na to, jak je odradit

jak odstranit graffitiS rodinou milujeme letní snídaně na zahradě. Máme na zahradě altán a tam si víkendovou snídani vychutnáme vždycky nejlépe. Jenomže jednou nám naši snídaňovou pohodu narušili sprejeři. Nesla jsem k altánu podnos s jídlem a všimla jsem si, že je stěna altánu posprejovaná nějakými nápisy.

Bylo to několik sprostých slov a potom něco nečitelného. Okamžitě jsem se vrátila domů, snídani jsme snědli uvnitř a začali jsme s manželem řešit, co uděláme abychom se ošklivého graffiti zbavili. Dětem jsme vysvětlili, co se stalo, a především kvůli nim jsme chtěli nápisy co nejrychleji odstranit.

Odstraňování…

Odstraňování graffiti provedla firma Graffiti, odstraňování Praha. Kromě odstranění graffiti nám byl nabídnut také antigraffitový nátěr. Zaměstnanci firmy nám řekli, že mají takovou zkušenost, že se sprejeři jen tak nesmiřují s tím, když jejich graffiti odstraníte. Často se tedy vracejí a snaží se vaše snahy o čistou zeď znovu přebít. Neměli jsme moc chutě kvůli sprejerům ještě utrácet další peníze, ale potom jsme si uvědomili, že pokud sprejeři přijdou, budeme muset těch peněz vynaložit ještě více.

 

čím odstranit graffiti

Po důkladném uvážení jsme si nechali antigraffitový nátěr na altán nanést. O pár týdnů později už bylo jasné, že to byl výborný nápad, protože sprejeři nelenili a opět konali. A SERVIS LIPKA, s.r.o. byl ale stejně rychlý a nové graffiti odstranil co by dup a měly sme zase krásné čisté zdi. Bylo nám jasné, že tohle asi sprejery pořádně rozčílí a příště by už nemuselo zůstat jen u sprejování na altán, proto jsme nechali pro jistotu ochranný nátěr nanést i na stěny domu, což se také zanedlouho vyplatilo.

Další graffiti firma rovněž rychle zlikvidovala. To byl pro sprejery asi těžký zásah, protože se od té doby ještě neukázali. Možná usoudili, že sprejovat na náš dům nemá význam, je to škoda sprejů. Uvidíme, co dál, ale kdyby s námi chtěli zase změřit síly, jsme připraveni.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *