čištění běhounů Brno

Hloubkové strojové čištění koberců a sedaček zajistí v Brně „Strojové tepování“

Divize naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, kobercová služba provádí strojové čištění a tepování koberců v Brně. Nejmodernější metodou čištění kotoučovým strojem+turbo vysavačem, kterou považujeme za nejefektivnější strojové čištění koberců. A troufáme si říct, že dokážeme vyčistit i koberce, které se jiným firmám v Brně nepodaří. Profesionální výsledné kvalitní strojové vyčištění koberců Brno je následující.

čištění koberců BrnoK důkladnému vyčištění koberce používáme kotoučový stroj s vysokým kartáčem za použití nové šetrné a velmi účinné chemie Bosch RTS 80. Kterou nejdříve necháme vsáknout hluboko do struktury koberce a potom kotoučovým strojem mechanicky čistíme celou plochu koberce. Což koberce důkladně zbaví veškerých tvrdých nečistot, roztočů a dalšího nežádoucího znečištění. Vyčesané uvolněné nečistoty se navážou na chemii a jsou vyneseny jemným nylonovým rotujícím kartáčem na povrch.

 

 

Koberec následně vysušíme úplně dosucha…

 

Koberec následně vysušíme úplně dosucha a zbavíme jej rozpuštěné špíny za pomoci silným odsátím vysoce výkonného dvoumotorového vysavače AS59. S jeho výkonem 1600 W, který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb. Specializovaná úzká profilovaná kobercová štěrbinová hubice dokonale vysaje vlhkost a uvolněnou nečistotu.

Po této proceduře necháváme vyčištěný koberec ještě několik hodin proschnout. Musíme ale taky upozornit na metodu čištění koberců pouze extraktorem, kterou mnoho firem nabízí a inzeruje za kvalitní čištění. Inzeruje zde cenu levnější, než kterou my uvádíme za výchozí, tedy cenu 39,- Kc/m2.  Konkurenční firmy uvádějí cenu 17,- Kc/m2 i 15,- Kc/m2. Tady je ovšem nutné zdůraznit o jaké čištění se jedná, u čištění koberců extrakční metodou. Jde pouze o vstříknutí vody včetně chemie do podsady koberce a její okamžité odstátí. Neprovede se zde žádný prvek mechanického čištění a kartáčování, všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. Podle našich nabytých zkušeností vstříknutá chemie zde není ani dostatečně dlouho na to, aby kvalitně reagovala.

čištění potahů BrnoV minulosti jsme vyzkoušeli různé metody čištění koberců, čištění a tepování koberců suchou pěnou Brno. Čištění koberců extrakční metodou Brno, čištění koberců mokrou pěnou Brno, čištění koberců párou v Brně, čištění koberců suchou metodou odsávaných čistících prášku Brno atd. Z těchto všech metod jsme vybrali a velmi se nám osvědčil současný systém strojového čištění koberců kotoučovým strojem. Se záběrem účinné čistící chemie RTS a následné odsátí vykartáčovaných nečistot a z reagované vody a chemie průmyslovým turbo vysavačem. U tohoto systému čištění nám odpadly reklamace, po té co koberce úplně vyschly.

V Brně vykonáváme hloubkové a generální čištění koberců pro celou řadu významných zákazníku. A jsme schopni strojově a hloubkově vyčistit koberce v Čechách a na Moravě tak, že i při velké ploše vyčistíme koberce po zavírací době obchodu, úřadu či instituce. A to tak, že druhý den ráno muže bezchybně fungovat provoz. Naše firma provádí i voskování podlah, myjeme okna a výlohy včetně jejich nanoimpregnace.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *