strojové čištění koberců Brno Modřice

Specialisté na kotoučové čištění koberců a čalounění v Brně

Naše firma A  SERVIS  LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno svým zákazníkům zajišťuje strojové čištění koberců v Praze, ale i po celé České republice, a to ve všech městech a obcích. Při

čištění koberců Brno

zbavování koberce nečistot můžeme zaručit,  velmi kvalitně odvedenou práci našimi zaměstnanci. Pro kvalitní čištění koberců je využívána metoda strojová za  pomocí kotoučového stroje. Náš tým pracovníků po příjezdu vyhodnotí situaci a připravíme se k čištění.

 

Používáme kvalitní kotoučové stroje s rotačními kartáči, do kterých přidáváme značkovou chemii Bosch RST. Naše přístroje nepoužívají žádné bělící přípravky ani optické zesvětlovače. Strojové hloubkové čištění kobercových povrchů provádíme jedině kotoučovým strojem. Na kterém je osazen šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Štětiny kartáče jsou měkké, tím pádem je zaručeno, že vlákna koberce nebudou poškozena.

 

 

Na závěr…

 

Na závěr čištění použijeme vysokotlaký 3-motorový vysavač s úzkou hubicí. Která nám koberec zbaví všech nečistot, roztočů , nežádoucích pachů a zároveň vysuší koberec téměř dosucha.  Garantujeme, že po našem hloubkovém  a dezinfekčním čištění  Vám nezůstanou žádné fleky na koberci. Koberce jsou rozhodně krásnou dekorací a praktickou součástí většiny domů a budov,  proto je nutné je pravidelně udržovat.  Za dobu, co naše firma působí v oblasti čištění koberců, jsme vyzkoušeli mnoho způsobů, jak zbavit koberec nežádoucích nečistot. Ale takových výsledků, odborné čištění koberců Brno Modřicekterých dosahujeme pomocí strojového čištění koberců kotoučovým strojem, jsme s jinými metodami nikdy nedosáhli. Mezi metody čištění koberců, které jsme v minulých letech vyzkoušeli, patří čištění a tepování koberců suchou pěnou, mokrou pěnou i čištění koberců suchou metodou odsávaných čistících prášků. Získali jsme zkušenosti i s extrakční metodou, která je hojně využívaná celou řadou úklidových firem.

U extrakční metody musíme zdůraznit, že koberec nevyčistí dokonale, jelikož jde o metodu, při které je do podstaty koberce vstříknuta vody včetně chemie a okamžitě je odsáta. Chybí zde prvek mechanického čištění a kartáčování a všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. Chemie, která je do koberce vstříknuta současně s vodou, nepůsobí na koberec dostatečně dlouhou dobu na to, aby kvalitně mohla reagovat. U pěn a u extrakčních metod se nám stávalo, že po-té, co byl koberec vyčištěn a plně vyschl, se na povrchu koberce začali objevovat fleky. Strojové čištění koberců, které provádíme my, je sice dražší než extrakční. Mokrá metoda čištění koberců jiných firem, ale zato při tomto způsobu hloubkového čištění máte zaručený 100% výsledek.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *