jak odstranit plíseň

Na odstranění plísně doporučujeme znalce v oboru „Odstraňování plísní Brno“

V naší firmě jsme začali mít problémy s plísní. Kde i přes veškeré snahy a použití přípravků proti plísním jsme se jí nemohli zbavit a vždy se po čase znovu objevila. Nemohli jsme přijít na to, jak odstranit plíseň. Začali jsme proto s kolegy hledat nějakou spolehlivou firmu, která odstraňuje plísně ze zdiva. Proto jsem si sedla k počítači a poměrně dlouho hledala firmu, na kterou bychom se obrátili. Bylo jich totiž hrozně moc a vybrat si mezi nimi znamenalo přečíst několik diskusních fór a článků.

Kdo odstraní plísně v Brně?

Nakonec jsme vybrali…

Cena za odstranění plísní

Nakonec jsme vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha. Tato firma používá k odstranění plísní ekologický produkt, který je určený pro aplikace i v potravinářských a zdravotnických provozech, což se nám zamlouvalo. Zeď zbavili veškerých plísní a nečistot a na zdech nebylo vůbec poznat, že by tam nějaká plíseň někdy byla. Po odstranění plísně druhý den zdi ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG, který zabraňuje opětovnému navrácení plísně. Funguje také jako prevence, takže pokud se plísně obáváte, ale zatím se vám naštěstí nevytvořila, tak tento nátěr rovněž doporučuji.

Zajistí vám to klidný spánek a ušetříte na tom i finančně. S kolegy jsme rádi, že jsme využili služeb právě této firmy a rozhodně se na ně budeme obracet i v budoucnu, protože nabízejí spousty dalších služeb, k nimž patří i strojové čištění koberců a podlah, což je v naší firmě taky potřeba. Jejich ceny nám navíc také přišli přijatelné, když uvážíme, jakou kvalitní práci odvádějí.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *