jak odstranit plíseň

Vyzkoušejte LSG od „Odstraňování plísně Praha“. Poté už problémy s plísní mít nebudete

Jakožto spokojená zákaznice musím vyzdvihnout úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.. A to nejen za opravdu dobře provedenou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi milí a laskaví – byla to radost s nimi spolupracovat při problému jak odstranit plíseň. U nás doma se totiž nedávno začala objevovat plíseň a do jejího odstraňování se mi samotné opravdu nechtělo, řekla jsem si, že bude rozumnější to přenechat nějakým odborníkům. Projela jsem na internetu pár firem a nejvíce se mi zamlouvala A SERVIS LIPKA a jejich nabízené odstranění plísní, čištění a dezinfekce a nátěr proti plísním LSG Praha.

špatný vliv plísní na zdraví

Kontaktovala jsem je…

pomocí čeho se zbavit plísně?

Kontaktovala jsem je, načež mi předložili návrhy, kalkulaci i možné volné termíny. Vše probíhalo v pořádku. Firma opravdu disponuje velmi profesionálním chováním zaměstnanců. Jak lidsky, tak i k práci. Povrch, který měl být ošetřen nátěrem LSG nejprve perfektně zbavili plísní a mechanicky očistili. Tento nátěr LSG je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

V praxi to znamená, že na takto ošetřeném povrchu nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Moje zeď je zatím zcela v pořádku, plíseň se zpátky neobjevila. Takže já mohu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsem s nimi spokojená opravdu na všech rovinách. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *