Jak odstranit plíseň

Jak se zbavit plísní v bytě? Radím LSG nátěr

Výskyt plísní na stěnách v bytě je nepříjemná věc. Vypadají škaredě a navíc jsou zdraví nebezpečné, vypouštějí toxické spory, ty napadají plíce, póry pronikají do organismu a způsobují různá onemocnění, nejčastěji všelijaké alergie. Aby toho nebylo málo, zbavit se jich není vůbec jednoduchá věc. Vím to moc dobře, protože jsem se o to dlouhou dobu neúspěšně pokoušel. Nakonec jsem to vzdal, našel si profesionální firmu a nechal to na ní. Nemá smysl bojovat s něčím, co je nad vaše síly a pokud odborně a profesionálně nevíte jak odstranit plíseň.

kdo odstraní plísně

Naštěstí se mi podařilo narazit na firmu…

čím se zbavit plísně v koupelně

Naštěstí se mi podařilo narazit na firmu, která se v problematice plísní dobře vyzná. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Likvidací plísní se zabývá už několik let, za tu dobu si vytvořila perfektně propracovaný postup práce, už dávno zjistila, co funguje a co ne, ví, jak plísním zatnout tipec a už jim nikdy nedopřát návrat. Kromě toho jsem měl dobrý pocit z toho, že se mnou konečně někdo jedná na rovinu. Technici firmy se mi nesnažili mazat med kolem pusy, ale rovnou mi řekli, co dělám špatně, že i já přispívám k zvyšování vlhkosti v bytě a co musím udělat. Mohli mi odstranit plísně a už neřešit, jestli se objeví znovu, ale takovým způsobem oni nepracují.

Snaží se svou práci provádět co nejlépe a zbavit zákazníka plísní navždy. Kromě odstranění plísní a poučení o prevenci, kterou mám provádět, mi taky představili LSG nátěr, což je protiplísňová ochranná vrstva, kterou aplikují na stěny, působí proti vlhkosti, nepropouští ji do stěny, aby stěna nenavlhala. Technici mi vysvětlili princip nátěru a už bylo jen na mě, jestli ho budu chtít. Zdálo se mi to rozumné, takže jsem si ho nechal nanést. A jsem moc spokojený. S plísněmi jsem se od té doby už nesetkal.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *