Jak odstranit plíseň

Jak na plísně? Větrat a odstranit vlhkost

Když se v pokojíku naší dcery usadila na stěnách plíseň, věděli jsme, že je to vážný problém, který musíme rychle řešit. Plísně mohou mít negativní dopady na dospělého člověka a dětský organismus je ještě ve větším ohrožení. U dětí mohou plísně vyvolat mnohem bouřlivější reakce. Nechtěli jsme marnit čas s neúčinnými běžnými prostředky proti plísním z drogerie. Raději jsme šli rovnou za odborníky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Jedná se o firmu, která se už mnoho let zabývá odstraňováním plísní, má spoustu zkušeností a hlavně řadu spokojených zákazníků.

Na koho se obrátit při odstraňování plísní

Z tohoto nám logicky vyplynulo…

Kdo odstraní plísně

Z tohoto nám logicky vyplynulo, že musí znát recept a řešení jak odstranit plíseň. Technici firmy nám na rovinu řekli, že jediný způsob, jak se zbavit plísňových organismů, je odstranění prostředí. Ve kterém se jim tak dobře žije. Je dobré vysušit rohy, prohřát stěny, zajistit stejnou teplotu ve všech částech místnosti a zbavit se přebytečné vlhkosti. Poslední požadavek byl nejdůležitější. Technici nás nabádali, abychom si zvykli větrat několikrát denně na pár minut. Sami pak začali s likvidací plísně. Odstraňování plísně není nic snadného, musí se to provádět na mokro. Protože při mechanickém seškrabávání plísní za sucha se uvolňují plísňové zárodky, které se rozšiřují po místnosti.

Jako ošetření původně napadených ploch stěny použili technici speciální desinfekci s dlouhodobým účinkem. Dále se průmyslovým vysavačem vysály stěny, podlaha i předměty, na kterých mohly ulpět uvolněné spory. Vodorovné plochy se na závěr ještě přetřely dezinfekcí. Po důkladném ošetření zdi nastal čas na protiplísňovou prevenci. A SERVIS svým klientům nabízí LSG nátěr s protiplísňovým efektem. Vlastnosti nátěru umožňují ochránit ošetřenou zeď před pronikáním vlhkosti. Stěna nenavlhá, proto se tam netvoří ani plísně. Společně s tím je však nutné dodržovat i pravidla správného větrání. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *