Jak odstranit plíseň

Plísně jen tak nevyženete, je nutná důkladnější prevence

Internet je plný tipů, co dělat proti plísni a jak se jí vyvarovat. Většinou najdete, že byste měli v místnostech větrat dva až třikrát denně na pět až deset minut, neměli byste sušit prádlo na topení, protože se do vzduchu uvolňuje až příliš vlhkosti. Do skříní by se neměly ukládat vlhké věci a také není dobré zavírat dveře do koupelen, protože takto je možné vyrovnávat teplotu a vlhkost mezi koupelnou a zbylými místnostmi. To všechno jsme dodržovali, ale plísní jsme se stejně nemohli zbavit a nevěděli jsme jak odstranit plíseň. Měli jsme plísně v koupelně a v kuchyni. Zkoušeli jsme i nějaké tipy, jak se plísní zbavit pomocí přírodních přípravků. Nanesli jsme na plísně ocet, a co chvíli jsme stěny omývali vodou.

čím se zbavit plísní

Bylo to neuvěřitelné, ale plísně zmizely…

vliv plísní na zdraví člověka

Bylo to neuvěřitelné, ale plísně zmizely, jenomže ne na dlouho, ani ne za týden se objevily znovu. Vyzkoušeli jsme ještě jedlou sodu a čpavek, ale oboje mělo stejný průběh a výsledek jako s octem. Když k nám na návštěvu přijel bratr, najednou jsme byli k vyřešení celé patálie mnohem blíž. Bratr měl totiž před nedávnem podobné starosti a ty mu pomohl vyřešit A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Dal nám na něj kontakt a ujistil nás, že budeme spokojení. Pracovníci této firmy nám objasnili, že plísně vznikají kvůli kondenzační vlhkosti, která vzniká v důsledku odpařování vodních par ze sprchování, vaření, mytí nádobí a podobně.

Nestačíme ji odvětrávat a tak proniká do stěn. Pustili se do odstraňování plísní, což byl docela zdlouhavý proces, ale asi to bylo zapotřebí. Na očištěné stěny nám nanesli ochranný nátěr LSG. Vysvětlili nám, že nátěr způsobí, že stěna se pro vlhkost stane neprodyšnou. A měli pravdu, vlhkost do stěn už neprostupuje. Děkujeme A SERVISU, že nám pomohl plísně definitivně zahnat. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *