prípravok na čistenie kobercov

Hĺbková dezinfekcia, čistenie kobercov a sedačiek Bratislava

Zvieratá som vlastne miloval od malička. Našťastie, rodičia mali pre moje chlapčenské záujmy pochopenie, a tak sa náš dom stal domovom viacerých štvornohých stvorení. Občas k nim pribudli andulky, dajaké rybičky a raz dokonca aj zmätený netopier. Čistenie kobercov Bratislava. Toho však – spolu so mnou – mama obratom vykázala za dvere. Čas bežal a po rokoch som sa kvôli práci odsťahoval do Bratislavy. Postupne sa tak mojimi zvieracími favoritmi stali výlučne psy, a pritom ostalo dodnes. Takže v mojom byte ste v tom čase mohli nájsť múdreho bígla, ktorý ma bol ochotný počuvať vždy, keď som to potreboval, a mlčal aj bez veľkého prosenia.

 recepty na cistenie kobercov

Pochopiteľne, skutočná starostlivosť…

Pochopiteľne, skutočná starostlivosť o psa nie je maličkosť. Mám snáď trochu viac šťastia v tom, že robím hlavne za domácim počítačom, takže byt na dlhšie opúšťam iba niekoľko ráz do týždňa. V takom prípade mi ale vždy ochotne vypomáhala milá, staršia pani z prvého poschodia, ktorá má tiež psa. Obaja havkáči si tak na seba zvykli a dobre sa poznali. Nedávno sa ale táto pomoc obrátila. Suseda musela na pár dní súrne odcestovať a pre mňa bolo samozrejmé, že jej štvornohý miláčik bude robiť spoločnosť tomu môjmu. Nakoniec, nešlo o žiadny neriešiteľný problém. Kde sa zmestia dvaja, tretí voľný kút sa nájde. Čistenie kobercov Bratislava.

starostlivosť o KOBERCE

Prvý deň išlo všetko ako po masle. Po rannej prechádzke som pracoval a psy mali svoj program okolo mňa. Podvečer nasledoval dlhší výšľap do okolitého mestského parku. Na druhý deň ale začal susedkin pes signalizovať žalúdočné problémy, a ako prvý to zistil koberec v obývačke. Veterinár mi poradil, čo treba urobiť, takže som sa snažil byť so psami aj častejšie vonku. Bohužiaľ, pár ráz sme vybehnúť nestihli, takže fľaky sa rozmnožili ešte viac. Nerobil som však z toho žiadnu drámu, veď niečo podobné mi pripravil i môj vlastný bígl. Susedka sa podľa dohody vrátila domov a jej uzdravený pes ju privítal vrtením chvosta. Všetko teda dopadlo tak, ako dopadnúť malo.

Naozaj čistý koberec? Poradíme vám, ako na to!ako odstrániť škvrny z koberca profesionálně

Cez víkend, keď mám viac voľného času…

Cez víkend, keď mám viac voľného času, som si kľakol s vedrom, kefou a saponátom k tým psím fľakom na kobercoch, reku, dám to do poriadku, nech to tu vyzerá kultúrne. A zápach? Vnímal som ho len okrajovo, keďže som na psov za celý život zvyknutý. Lenže moje prvotné odhodlanie sa začalo rozplývať s pribúdajúcim časom a odolnosťou škvŕn. Vážne som sa snažil, a dokonca zápach čiastočne povolil, no fľaky také ochotné neboli. Horšie bolo, že o týždeň som chcel pozvať zopár priateľov, a takéto nevzhľadné koberce by mi na popularite naisto nepridali. Pre istotu som ešte cinkol priateľke, či pre mňa nemá dajakú dobrú radu. Spomenula si, že jej rodičom pred časom byt čistila profi upratovacia firma a boli s ňou veľmi spokojní.

ako vycistit ogrcany koberec ? - zdravim, stala sa mi doma nehoda ..

Nie, hádať vôbec nemusíte. Priateľka – okrem virtuálneho bozku – dostala čestnú bojovú úlohu, zohnať mi na tú firmu kontakt a na druhý deň ju aj do bodky splnila. Proste, zlatá baba. Na webe som si potom všetko ešte raz upresnil, nech mám info priamo od prameňa. Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov Bratislava, patrí medzi profesionálne upratovacie firmy už dlhé roky a o kvalite jej práce a výnimočných službách, svedčil nespočet kladných ohlasov a poďakovaním rôznych klientov. Tie recenzie urobili svoje, takže váhať už nebol dôvod.

Po telefóne sme sa s milou slečnou rýchlo dohodli…

Kvalitní čištění koberců

Po telefóne sme sa s milou slečnou rýchlo dohodli, že mi ľudia z firmy vyčistia všetky koberce aj s dezinfekciou, lebo taká párty s priateľmi sa občas konala aj v stave ležmo. Navrhnutý termín bol skvelý a cena celkom ušla, keďže tri väčšie koberce nie sú práve málo. Po dvoch dňoch sa u mňa vybalili dvaja sympatickí zamestnanci A SERVIS a o krátku chvíľu zapli čistiaci stroj s veľkou kefou. Musím uznať, že práca im išla od ruky a bolo vidno, ako sú spolu zohratí. Darmo, prax sa nedá ničím nahradiť. Miesta, kde tá veľká kefa nedosiahla, vyčistili bez dlhých rečí ručne a bolo to. Celá ich akcia trvala si dve hodiny. Čistenie kobercov Bratislava.

Pomocí čeho dosáhneme, že bude čalounění vypadat jako nové

Stačil mi jeden pohľad na koberec, kde bolo fľakov najviac, a vedel som, že vďaka spoločnosti A SERVIS LIPKA mám vyhraté. Po škvrnách už nebolo ani pamiatky, farby opäť ožili a celý byt sa naplnil sviežou, dávno zabudnutou vôňou. Prirodzene, charakteristický psí zápach taktiež zmizol. Dokonca som zaregistroval, že spolu s ním sa stratili aj početné psie chlpy zapletené v kobercoch, čo bol bonus navyše. Počas nedšeného telefonátu s priateľkou, som jej ešte raz poďakoval a spokojne popisoval výsledok celého snaženia. Konštatoval som, že A SERVIS u mňa odviedol vysoko profesionálu robotu a jeho strojové čistenie je jednotka. Tiež som zreferoval, že si u nich plánujem nechať umyť okná, keďže túto službu majú v ponuke.

Smiala sa, že ich rada umyje…

Hĺbkové Čistenie Kobercov a sedačiek

Smiala sa, že ich rada umyje, ale nedal som jej dohovoriť s poukazom na to, aby sa šetrila na iné, príjemnejšie veci. Nakoniec, o skvelej práci A SERVIS sa mohla presvedčiť aj sama, počas našej párty, ktorá – mimochodom – dopadla nad očakávanie dobre. Svedčí o tom hádam aj malá, milá príhoda. Jedna z mojich známych, ako zdravo zvedavá a praktická žena, sa ma spýtala, ako som tie koberce dokázal tak krásne vyčistiť. Jej sa to vraj tak nikdy nepodarí. Bola nečakane prekvapená, keď sa dozvedela, kto mi pomohol. To, že si odo mňa odnášala na firmu A SERVIS kontakt, nie je nič prekvapivé. Čistenie kobercov Bratislava.

Ako vytepovať koberce s dlhým vlasom?

Myslím, že sitý podiel na našej vydarenej párty mala aj spoločnosť A SERVIS LIPKA. Uprataným bytom sa totiž vznášala aj príjemná a svieža vôňa čistých kobercov, čo atmosféru dobrej zábavy len a len posilnilo. Nebudem teda nič predstierať a upratovacie služby tejto spoločnosti veľmi rád doporučím aj vám. Som totiž presvedčený, že trápiť sa s niečím, čo iní dokážu urobiť špičkovo a ako skúsení profíci, je len mrhaním času a energie. Kliknite si web stránku a-servislipka.cz, kde sa určite dozviete ešte viac.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *