Profesionální čištění koberců Praha

Jak vyčistit zaneřáděný kuchyňský koberec?

čištění koberců praha recenze	Koberec v kuchyni – to asi není nejlepší nápad. Tahle myšlenka mě měla napadnout, když jsme ho tam s manželem pokládali. Jenomže nenapadla. V kuchyni se koberec špiní mnohem rychleji než jinde. Navíc jeho hlavní problém není prach, ale skvrny vzniklé při vaření. Především ty mastné.

První skvrnu jsem se snažila vyčistit sama, ale moc se mi to nepovedlo. Když jsem viděla, jak ztuha to jde a stejně nedosáhnu kýženého výsledku, snažila jsem se dávat větší pozor, jenomže další skvrny stejně vznikaly. Už jsem je ani nezkoušela čistit, jen jsem je přetřela vodou, abych to nejhorší odstranila. Asi jsme na to rezignovali. Jenomže jednou jsme měli na návštěvě manželovu maminku. Nic neříkala, ale bylo mi před ní neskonale trapně. Musela si toho všimnout, není slepá.

 

 

čištění koberců Praha recenze	čištění koberců praha 5	Čistírna koberců Praha - profesionální čištění syntetických kobercůČištění koberců a čalounění v regionu Praha 2

To mě konečně přimělo k akci…

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Praha

To mě konečně přimělo k akci. Vyhledala jsem si firmy, které čistí koberce v bytech. Nejlepším dojmem na mě působila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, tak jsem ji oslovila. Dozvěděla jsem se, že firma koberce čistí strojově a díky tomu dokáže vyčistit i hrozivě vypadající skvrny. Kartáče stroje, se kterým zaměstnanci firmy pracují, mají dlouhé a měkké štětinky, nepoškodí vlasy koberce, ale mohou se propracovat do struktury koberce a vykartáčovat nečistotu zcela.

S mastnými skvrnami si poradí kvalitní čisticí prostředek, který A SERVIS používá, naváže na sebe nečistoty a rotační kartáče to všechno vyčešou na povrch. Povrch koberce se na závěr vysává vysokotlakým vysavačem s extrémně silným tahem. Vysavač tedy odsaje nejen nečistoty, ale i zbytek čistidla a vlhkosti. Nemusíte už pak dlouho čekat na to, až koberec uschne.

Čištění se povedlo, všechny skvrny jsou pryč. Koberec je jako znovuzrozený. Musím ho ukázat tchýni dřív, než ho zase zašpiníme.

čištění kusových koberců prahaČištění koberců, hloubkové čištění koberců PrahaCena za čištění čalounění

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *