mytí oken Praha ve výškách

Panoramatická okna si žádají větší péči, a dokonce i výškové mytí

mytí oken ceníkMáte doma panoramatická okna? My ano. Je to pěkná designová záležitost. Ale má to jednu obrovskou nevýhodu a tou je jejich mytí. Co z toho, že máte krásně velká okna, která celý byt prosvětlí, když je nedokážete zvenku umýt? Jsou potom špinavá a celý dojem z nich je v tahu. Mytí oken Praha.

Nějakou dobu jsme to neřešili a spokojili se, že bydlíme v domě s trošku špinavějšími okny, ale později už se to nedalo jen tak přehlížet. V okolí probíhala stavba, ze které se příšerně prášilo, spoustu nečistot se uchytilo na oknech. A zatímco naši sousedé to vyřešili tak, že okna jednoduše umyli, my jsme nic takového udělat nemohli.

Situaci se nám podařilo vyřešit, až když nás navštívili přátelé. S překvapením se dívali na naše špinavá okna v jinak perfektně uklizeném bytě. Manželka se jim svěřila, jaký problém máme s panoramatickými okny a oni se nás zeptali, proč jsme si tedy neobjednali výškové mytí oken. Tahle prostá otázka nám vyrazila dech. Člověk má někdy to řešení přímo před nosem a stejně ho nevidí.

mytí oken Prahavýškové mytí oken Prahamytí oken cena za m2úklidové služby Praha

Když přátelé odešli…

Výškové mytí oken PrahaKdyž přátelé odešli, začali jsme hledat firmu, kterou bychom mohli na mytí oken pozvat. Vybrali jsme si A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha, a bylo to přesně to, co jsme hledali. Firma byla pro výškové práce skvěle vybavená, zaměstnávala zkušené a dobře proškolené pracovníky. Všechny práce probíhaly s perfektním jištěním. Bezpečnost práce byla do puntíku dodržena.

Okna i rámy byly pečlivě umyty, skla se překrásně leskla, najednou i celý náš byt ožil. Nevěřili byste, co umytá okna dokáží.

S A SERVISEM jsme se domluvili na pravidelném mytí, které ale není nutné provádět příliš často, protože jimi umytá okna vydrží čistá déle, než bych čekala, je to asi jejich suchou technikou leštění, na suchých oknech neulpívá tak rychle prach.

 

Výškové práce PrahaPráce ve výškách Praha Mytí výloh Praha

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *