odstraňování graffiti Praha

Jaká je nejúčinnější obrana vůči sprejerům a graffiti?

Graffiti na domě je často jako zhoubné onemocnění. Jestliže ho odstraníte, nevíte, jestli a kdy se zase vrátí. Můžete jen doufat, že už se nevrátí a snažit se provádět prevenci a bojovat s tím, jak jen je to možné. V případě onemocnění to samozřejmě není tak úplně ve vašich rukou, ale co se týče graffiti, máte možnost se docela účinně bránit. Jen je důležité se obrátit na ty pravé lidi. Odstraňování graffiti Praha.

Jak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

Z vlastní zkušenosti musím říct, že…

Z vlastní zkušenosti musím říct, že se dá bojovat docela účinně. Já jsem se spojila s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., a všechno bylo hned snadnější. Náš dům byl dlouhá léta terčem sprejerů. Pravidelně jsme graffiti odstraňovali, přemalovávali a různě likvidovali, ale vždycky to skončilo tak, že se za nějakou dobu objevilo zase nové.

AGO proti graffiti na naší zdiAntigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Odstraňování graffiti není vůbec jednoduchá věc. Pouhé přemalování většinou nestačí, protože graffiti většinou prostupuje a prosvítá. Při jeho odstranění zase riskujete, že poničíte malbu a omítku. Nakonec už nikdo z nás neměl chuť pouštět se do tohoto marného boje. Když jsme se ale doslechli o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která graffiti odstraňuje a poskytuje i aplikaci ochranného nátěru, z něhož je možné graffiti odstranit velice jednoduše.

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Čím odstranit graffiti

Nátěr jsme si nechali nanést a čekali. Na jednu stranu jsme doufali, že se příště sprejeři našemu domu vyhnou, ale na druhou stranu jsme byli zvědaví, jak účinný nátěr je a jak rychle zvládne A SERVIS reagovat. Nemuseli jsme čekat dlouho, asi za měsíc se graffiti objevilo. Zkontaktovali jsme se s firmou, odstraňování graffiti Praha a ta za pár dní přijela, pustila se do likvidace graffiti, která byla velice snadná. Nanesla novou vrstvu nátěru, aby byla stěna i nadále chráněna, a to vše bylo již zahrnuto v ceně prvního nátěru, takže jsme tentokrát nemuseli nic platit a o nic se starat.

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiNa koho se obrátit s odstraněním graffitiPomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *