čištění koberců po dětech

Čištění koberců je lepší nechat na profesionálech, pokud si je nechcete poničit

Jsem matka samoživitelka, a abych všechno stíhala a na děti sama stačila a mohla je ohlídat, tak jsem si našla takovou práci, kterou můžu dělat z domova. Kvůli tomu se mi v mém bytě daří dělat ještě větší nepořádek, než kdybych do zaměstnání někam normálně docházela. Je to poměrně ironické, že? Zůstala jsem doma, abych více stíhala, ale s úklidem rozhodně více nestíhám. Alespoň jsem tak vyřešila to, že mám děti pod dohledem a nemusím shánět nikoho, kdo by mi je hlídal. čištění koberců Praha 9

čistá domácnostšpína po dětechčistota a vůně

Ale už mi ten nepořádek začal docela vadit

Ale už mi ten nepořádek začal docela vadit, hlavně koberce jsem začala mít hodně špinavé. Znáte to, dětem prostě neustále něco padá. Tak když byly děti o víkendu u babičky, tak jsem se pustila do čištění koberců. Ale moc dobře to nedopadlo. Alespoň ne tak, jak jsem si představovala. Nakoupila jsem si na to i řadu čisticích přípravků, ale neměly takový efekt, jaký jsem očekávala.  Ale protože už ty koberce byly na mě příliš špinavé, tak jsem se rozhodla, že si na jejich umytí někoho najmu. Ale se žádnou úklidovou firmou jsem neměla doposud zkušenosti, takže jsem začala hledat na internetu a projížděla jsem nějaké stránky s recenzemi a diskuzemi.

Po prozkoumání několika firem jsem se rozhodla pro čištění koberců Praha 9. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsem na internetu našla. A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si ještě nějakou dobu nadávala, že jsem se vůbec do toho sama předtím pouštěla. Koberce totiž byly opravdu perfektně čisté a vypadaly prakticky jako nové, takže jsem se předtím namáhala opravdu zbytečně. I kdybych se snažila sebevíc, tak bych stejně takového výsledku nikdy nedosáhla. 

domov bez roztočůporadit si s úklidemčistota jako základ

Koberce čistili

Koberce čistili velkým kotoučovým strojem, kterým koberce kartáčovali. K čištění dále použili speciální chemii, která byt krásně provoněla.  A musím se zmínit i o jejich zaměstnancích. Jsou opravdu moc milí a ochotní, pracovalo se mi s nimi opravdu dobře. Je s nimi výborná domluva. Na vše odpovídají a reagují velice rychle. Nabídli mi termín do týdne a hned druhý den, co jsem jim volala, jsem měla v mailu návrh zakázky.

A další velkou výhodou je, že tato úklidová firma nabízí hned několik služeb, takže pokud člověk potřebuje například umýt okna, vyčistit koberce nebo podlahy, nemusí na to zbytečně a zdlouhavě hledat pokaždé někoho jiného a máte to vše hezky při jednom a ještě k tomu se zárukou kvality. Proto už se nikdy dopředu úklidu neděsím, protože drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVISU LIPKA, s.r.o., a to pro mě za velmi příznivou cenu. S tou dobrou cenou by se mnou možná někdo nesouhlasil – je pravda, že nejsou nejlevnější, ale na druhou stranu odvádí vynikající práci a koberce vydrží čisté opravdu dlouho, takže se to z mého hlediska vyplatí i finančně, když vezmu, jak dlouho mi koberce vydržely čisté. čištění koberců Praha 9

funkční domácnost   desinfekce a čistota   bezpečný domov

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *