Čištění podlah Český Těšín

Podlaha ve vaší firmě je od teď starostí „Strojového mytí a čištění podlah Český Těšín“

Naše firma Čištění podlah Český Těšín patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je konkurence daleko větší, než u nás. I přesto se na nás zákazníci opakovaně obracejí. Dlouhodobě se zabýváme úklidem všeho druhu, čistíme koberce, podlahy, okna a odstraňujeme i graffiti. Co se týče čištění podlah, jsme schopni zbavit nečistot téměř jakýkoliv povrch. Zaměřujeme se na strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové čištění. Čištění podlah Český Těšín

Podlahu nejdříve důkladně vydrhneme pomocí velice účinné čistící chemie. Poté, co je povrch důkladně vykartáčován, přijde na řadu pečlivé odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti. To vše provedeme pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Následně podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Tento kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Jsme schopni vyčistit všechny druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy.

profesionální péče o povrchyjak nepoškodit podlahuúklidová firmaúčinné prostředky na mytí

Stejným postup jsme aplikovali…

Stejným postup jsme aplikovali při úklidu podlah v bance ve středu města. Podlahy tam sice delší dobu uklízí specializovaná firma, ale ředitel banky s ní nebyl spokojený a tak se obrátil na nás. Za což jsme velice rádi. Už na první pohled bylo vidět, že podlahy jsou sice čištěné, ale výrazně nedostatečně. Naši zaměstnanci se tedy hned pustili do práce a rázem byl vidět rozdíl. Prostory, jako jsou banky a jiné veřejné instituce nebo místa, kterými projdou denně stovky lidí jsou totiž velice namáhané a vyžadují speciální a pravidelnou péči a údržbu.

Naši zaměstnanci tedy pro čistění použili zmíněný unikátní kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlaha teď bude znovu čistá a zdravotně nezávadná. Použitá chemikálie ji totiž zbavila bakterií a nejrůznějších alergenů a její pečlivé vymytí zase zaručilo, že se do prostředí nedostanou škodlivé látky, kterých by se návštěvníci banky a především její zaměstnanci mohli nadýchat. Výběru čistící kosmetiky totiž věnujeme mnoho času a péče, aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojení a abychom jim zaručili to nejlepší, co mohou na trhu dostat.

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. věříme, že odstranit jde téměř jakákoliv špína a proto zaměstnáváme pouze vysoce výkonné a proškolené profesionály, kteří svojí práci rozumí velice dobře a dokáží ke každé špíně a nečistotě přistupovat individuálně. Doufáme, že se na nás ředitel banky znovu obrátí a jak avizoval, také nás doporučí svým známým. Velice si totiž ceníme nejen nových zákazníků, ale i těch, kteří se k nám opakovaně vracejí. Nejdůležitější pro nás je vaše spokojenost. Čištění podlah Český Těšín

moderní technika

 

staré povrchy jako novékvalitní kosmetika na podlahyúčinná kosmetika na podlahykvalitní mytí podlah

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *