Čištění podlah Brno

Letitou zašlou špínu na podlaze rýžákem nevydrhnete, my vám pomůžeme strojovým čištěním

Často nás klienti volají s tím, že jestli bychom jim nezkusili vyčistit zašlou podlahu. My však „nezkoušíme“, ale rovnou provedeme. V oblasti uklízení má naše firma Čištění podlah Brno více než dvacetileté zkušenosti, proto jsme si naše technologie „vypiplali“ k naprosté dokonalosti. Máme širokou škálu služeb, které nabízíme. Patří mezi ně čištění koberců a podlah všech povrchů, mytí oken a výloh nebo třeba kompletní servis odstranění graffiti a následnou prevenci před vandaly. Čištění podlah Brno

Místo planých slov za nás mluví naše úspěchy. O naše kvalitní služby je velký zájem, proto se naše pole působnosti rozšířilo také na slovenský, německý a rakouský trh. Je to i kvůli tomu, že se můžeme chlubit progresivním a odborně velmi kvalitním zázemím se špičkovými pracovníky. Ti pravidelně procházejí novými školeními a vzdělávají se ve svém oboru. Protože nechceme ztuhnout na místě, ale chceme využívat ty nejmodernější úklidové postupy, které jsou nejúčinnější. A SERVIS LIPKA, s.r.o. má prověřený strojový park, který kombinuje s nejkvalitnější značkovými úklidovými čisticími přípravky. Například v oblasti strojového čištění podlah je náš kotoučový stroj prostě nepřekonatelný.

léty zašlá podlaha vyšlapané cesty v podlaze špinavá podlaha jak umýt podlahu

Podlahu si od vylitého kečupu můžete setřít jednoduše mopem sami…

starost o podlahuPodlahu si od vylitého kečupu můžete setřít jednoduše mopem sami, ale vyčistit léty zašlou a zašlapanou špínu už takový hračka není. Své o tom ví jedna naše klientka, která má velkou, pětičlennou rodinu. Prý u nich, co se týče plnění úkolů okolo domácnosti, vázla domluva, tak zavedli systém nástěnky. Na nástěnku vždy připíchnou velký kalendář s okýnky, které nesou název úkolu. Každému členovi rodiny pak připadne určitá barva na špendlíku a člověk, který bude pod úkolem umístěn, ho musí splnit. Prý u nich byla situace neúnosná, že byly dny, kdy jedli studené večeře z plastových talířků. Ale i tak tento systém někteří členové rodiny obcházeli a pod úkolem „drhnutí podlahy“ špendlíky záhadně mizely.

Tak se drhnutí chopila matka rodiny a po dvou hodinách, kdy v kleče drhla kousíček podlahy po kousíčku, zjistila, že to nemělo žádný efekt. Od gauče ke kuchyňské lince vedla vyšlapaná cestička, která byla tmavší než zbytek dlažby. Paní se na internetu dočetla, že na roky zanášenou a ušlapanou špínu je vhodné jedině účinné strojové čištění, což můžeme jen potvrdit. Proto si nás paní vybrala a my ji jeli podlahu vyčistit.

Použili jsme k tomu zmíněný účinný kotoučový stroj a kvalitní značkovou kosmetiku. Vyznáváme totiž firemní strategii, že nejlepší kombinací je spojit účinnou strojovou techniku s kvalitními voňavými přípravky, které zajistí šetrnost k danému povrchu podlahy. Paní jsme tímto způsobem dlažbu vyčistili a výsledek se zákaznici opravdu zamlouval. Byla nadšená, že zmizela zašlapaná tmavší cestička. Podlaha získala jednotnou barvu, která byla daleko jasnější a zářivější než před zákrokem. Paní se přiznala, že si ji v takovém stavu už ani nepamatuje. Čištění podlah Brno

starosti s podlahou   čistý domov   jak dosáhnout čisté podlahy   kotoučové mytí

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *