Čištění koberců Praha 10

I ty nejodolnější skvrny zmizí díky strojovému čištění koberců

Velká rodinná oslava s sebou zpravidla přináší i velký následný úklid. To je samozřejmá věc. Když se ale na oslavě sejde i několik malých dětí, kterým se nechá větší volnost, a zanechá se je bez dozoru, může se následný úklid změnit v noční můru. Přesně to se teď stalo po oslavě manželovy padesátky.

Odstranění skvrnČištění strojovou metodou

Nevím, co nás to napadlo pořádat tak velkou oslavu doma. Kdybychom šli do restaurace, ušetřili bychom si spoustu starostí. Ale my jsme si řekli, že doma budeme moct slavit i na zahradě, můžeme si něco ugrilovat a děti se aspoň pořádně vyblbnou.

Nejmodernější technologie čištění kobercůJak na skvrny na koberci

Nečekané okolnosti

Jenomže s deštěm nikdo nepočítal. Pršelo celý den, takže jsme museli zůstat doma a děti řádily v bytě. Oslava byla veselá, nikdo se nenamáhal na děti občas dohlídnout, vypadalo to, že se vesele baví. A bylo to tak, jak skvěle se bavily, jsme zjistili brzy po oslavě. Koberec v obýváku, na kterém si děti hrály, byl nehorázně zaneřáděný. Vzaly si tam s sebou jídlo a skoro po každém chodu zůstala na koberci nějaká stopa.

Hloubkové čištění

Jak vyčistit skvrny?

V první chvíli jsem neměla sílu přemýšlet nad tím, co udělat. Když jsem se vzpamatovala, zkusila jsem použít nějaký čistič na koberce, ale bylo to k ničemu. Skvrny byly pořádně odolné a zůstávaly na svých místech. Manžel přišel s návrhem pozvat si na to firmu A Servis Lipka, s.r.o., Čištění koberců Praha 10, která čistí koberce u nich v práci a vedení je s ní velice spokojeno. Řekla jsem si proč ne a firmu jsme zkontaktovali.

Jak mí opět čistý koberecČistý koberec

Po skvrnách ani stopy

Koberec se čistil strojově, silná čisticí chemie a neúnavné rotační kartáče kotoučového stroje zvládly perfektně vyčistit každou skvrnu. Nezůstala po nich žádná stopa, strojovým čištěním to šlo tak hladce a skvěle, až by si člověk mohl myslet, že na koberci žádné odolné skvrny nebyly, kdybych se je už sama jednou nepokoušela bezvýsledně vydrhnout. Práce A Servis Lipka, s.r.o, Čištění koberců Praha 10, nás uchvátila.

Spokojenost s čištěnímJak na čištění koberců

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *