Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Se sprejery se nemazlete a graffiti si nechte rychle odstranit

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiDcera se zetěm se před nedávnem přestěhovali. Zeť totiž po svém tatínkovi zdědil hospodu, v jejímž provozu se rozhodl pokračovat, a z toho důvodu bylo nezbytné, aby se k ní oba přestěhovali. Nad hospodou je byt, který momentálně rekonstruují. Jakmile měli hotové prostory pro návštěvy, tak mě pozvali, abych se podívala, co se jim zatím podařilo vybudovat, a jak si celkově vedou. Odstraňování graffiti Brno.

Protože jsem si na to vzala delší dovolenou, mohla jsem jim i chvíli vypomáhat v hospodě a sledovat, jak to tam všechno funguje. Myslím, že to pojali moc hezky, hospoda jim prosperuje a vypadá jako místo, kam se zákazníci rádi vracejí. Protože stojí u hlavní cesty, tak často osloví i znavené nebo zbloudilé turisty.

Situace se ale zkomplikovala, když jim jednoho dne hospodu posprejovali sprejeři. Zajímavé, co vizuální stránka dokáže udělat, ještě den předtím to byla malebná. Příjemná hospůdka, která kolemjdoucí lákala k posezení. Ale poté, co si ji vzali na starost sprejeři, působila jako takový zaplivaný pajzl. Přitom se nic kromě vzhledu přední stěny nezměnilo…

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiČím odstranit graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Protože to škodilo tržbám…

Protože to škodilo tržbám, hledal zeť možnosti, jak se graffiti rychle zbavit. A jak se postarat o to, aby už je to příště tak nezaskočilo a neochromilo. Vynikající řešení přišlo od firmy Odstraňování graffiti Brno. Byla jsem ještě u toho, když pracovníci odstraňovali graffiti ze stěny a nanášeli antigraffitový nátěr. Když se ale sprejeři objevili znovu a opět hospodu posprejovali, to už jsem doma a všechno jsem slyšela jen zprostředkovaně po telefonu.

AGO proti graffiti na naší zdiČím se zbavit graffitiJak máme odstranit graffiti

Dcera nadšeně líčila, jak rychle a dobře A SERVIS zareagoval. O nic se nemuseli starat a do pár dní bylo všechno zase napraveno, bez starostí, bez dalších výdajů a bez rizika poškození omítky. Těší mě, že o ně nemusím mít obavy.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *