jak zamizit umění graffiti

Boj proti sprejerům s minimem úsilí a za minimum času

Nejlevnější odstranění graffitiO možnost trvalého odstranění graffiti nebo o ochranu stěny proti sprejerům jsem se začala zajímat až nedávno. Přiměl mě k tomu zřejmý důvod – sprejeři si vzali na paškál náš dům a opakovaně se k němu vraceli. Bylo nezbytné podniknout něco dřív, než by se z mého domu stala permanentní reklama na umění sprejerů. Odstraňování graffiti Pardubice.

Možnosti jsou omezené ale ne bezúčelné. Nemám to zmapované do puntíku přesně, ale vím, že jedno z řešení, které je dost účinné, a s velice příjemnými podmínkami pro zákazníky, nabízí Odstraňování graffiti Pardubice. Jedná se o antigraffitový nátěr, který poskytuje stěně dobrou ochranu. Nasprejované graffiti je potom vždycky možné snadno odstranit bez poškození nebo narušení nátěru domu.

 

 

Odstraňování graffiti z fasádProfesionálové v odstraňování graffitiČištění a ochrana povrchu před graffitiPéče o přírodní kámen

Protože jsem značně zaměstnaný…

Speciální čistící prostředky na graffitiProtože jsem značně zaměstnaný člověk a ráda řeším veškeré problémy jednou pro vždy a s minimem námahy, je pro mě antigraffitový nátěr to pravé řešení. Když celkově shrnu to, co jsem musela od zahájení spolupráce s firmou sama udělat, není toho mnoho. Musela jsem se s firmou domluvit na zakázce, při aplikaci antigraffitového nátěru ukázat pracovníkům, které stěny potřebuji nátěrem ošetřit, a potom se s nimi rozloučit.

Když později sprejeři stěnu domu znovu posprejovali, měla jsem práce ještě méně. Vytočila jsem číslo A SERVISU, oznámila jim telefonicky, co se stalo, a už se nestarala. Oni sami přijeli, graffiti odstranili velice rychle a zase odjeli. Abych řekla pravdu, tak nemám ani ponětí, kdy se to celé odehrálo, protože doma příliš nepobývám. Důležité je, že výsledek byl výborný, graffiti se podařilo odstranit beze stop a mě to nestálo ani sekundu času. Takhle mi to naprosto vyhovuje, sprejeři, ať se klidně přetrhnou, mě jejich útoky už nevzruší.

 

 

Vandalové nám posprejovali důmVandalové posprejovali fasádu domuČím zabráním abych neměl na zdi graffiti

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *