Čištění koberců Brno

Ani ne týden nový koberec jsem málem zničila kafem, „Strojní tepování a čištění sedaček Brno“ ho zachránil

Po necelých deseti letech, co jsme se přestěhovali do nového bytu, jsme se rozhodli předělat obývák. Předtím jsme měli co dělat, abychom zaplatili všechny resty, takže letos jsme si řekli, že by to šlo. Vzdali jsme se loňské i letošní dovolené a ušetřené peníze jsme investovali do nového bydlení.

Koberec bez skvrnJak vyčistit koberec

Předtím jsme měli obývák ještě po rodičích, takže si to dokážete představit. Nábytková stěna přes celou zeď, pomalu až ke stropu, ještě k tomu v tmavém dřevu, takže celý pokoj působí stísněně a tmavě. Sedačka pro dva lidi taky zbytečně veliká, což by sice nebyl největší problém v tom, že si na ni sedne 8 lidí a ještě my, ale spíše v prosezených místech a v trochu ošoupaných opěradlech. Teď jsme to řešili jen barevnými dekami, které to jakž takž schovaly. A nic dalšího jsme vlastně ani neměli až koberec, ten jsme měli převezený také ještě z původního bytu, takže byl už pořádně prošlapaný. Rozhodli jsme se, že když změna, tak pořádná.

Strojové čištění kobercůJak na skvrny na koberci

Výběr nového nábytku

Za odvoz jsme dali inzerát na sedačku i stěnu a kupodivu si jeden student vzal obojí. Koberec jsme rovnou vyhodili. Takže jsme měli prázdný pokoj a začali si to nějak plánovat. Nejdříve jsme vymalovali všechny stěny na bílo a na zeď za televizí jsme si dali bílo stříbrnou tapetu. Celý obývák jsme plánovali sladit do bílo-šedé kombinace. Nábytek jsme si objednali v bílém lesku se stříbrnými doplňky, koberec pak světlounce šedý. Než však řemeslníci nábytek udělali, než jsme objezdili několik obchodů kvůli kobercům, pár týdnů to zabralo. Byli jsme z toho docela unavení, ale šťastní, že konečně bydlíme podle vlastních představ.

Jak vyčistit koberec

Zákon schválnosti?!

Co by člověk nevymyslel. Ani ne po týdnu, co jsme si užívali vůni novoty v obýváku se nám stala věc, kvůli které jsme viděli chvíli rudě. Měli jsme na návštěvě zrovna kamarády, protože jsme udělali kolaudačku nového pokoje a co se nestalo. Nesla jsem čtyři šálky kávy na skleněném tácu a přímo před televizí ten tác praskl. Věděla jsem už dřív, že tam byla puklina, ale nějak jsem na ni zapomněla, tác z broušeného skla člověk vytáhne jen párkrát do roka pro návštěvy. Takže obsah čtyř šálků černé kávy byl na světle šedém koberci! Novém koberci, který ještě nepřestal vonět novotou. Já měla okamžitě slzy v očích.

Hloubkové čištění koberců

Návštěva naštěstí přišla s řešením – Čištění koberců Brno.

Ale naše návštěva zachovala klid, měli totiž podobou zkušenost. Tak nám řekli, ať určitě koberec nedrhnem, že by to bylo ještě horší, ať si raději zavoláme odborníky, kteří si s tím poradí. Dali nám číslo na úklidovou firmu Čištění koberců Brno., se kterou měli skvělou zkušenost – na A Servis Lipka, s.r.o., Čištění koberců Brno.

Koberce bez alergenů

Tak hned po odchodu jsme tam zavolali, a ti nás uklidnili, že po skvrně nebudou ani památky. A naštěstí měli pravdu! Koberec nám vyčistili kotoučovým strojem, který je sice velmi účinný, ale přesto šetrný. Použili také značkovou kosmetiku, takže ta koberec krásně provoněla. Kdybych nevěděla, v jakém místě jsem zakopla, neměla bych teď šanci poznat, kde se to stalo. Takže nám spadl kámen ze srdce.

Profesionální čištění kobercůOdstranění chlupů z koberce

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *